Background

O nas

Restauracja Hotel Pałacowa Narol

Hotel i Restauracja Pałacowa w Narolu

Jeśli szukasz komfortowego noclegu w wyjątkowej okolicy z możliwością obsługi gastronomicznej nasz lokal jest idealny dla Ciebie i Twoich bliskich.

Hotel Pałacowa Narol u to gwarancja komfortowego noclegu dla klientów indywidualnych, rodzin czy całych grup. Dysponuje eleganckimi, kompleksowo wyposażonymi pokojami lub apartamentami. Każdy pokój posiada łazienki z prysznicem. Wyposażony jest w niezbędne szafki, szafy i półki potrzebne do komfortowego pobytu gości hotelowych. Dysponujemy pokojami jedno-, dwu-, trzy-, cztero-, pięcio-, i sześcio- osobowymi. W pokojach istnieje możliwość dostawki dla dzieci. W całym obiekcie dostępny jest bezpłatny Internet WiFi. Część pokoi posiada balkon z widokiem na miasto Narol i pobliski pałac. Do dyspozycji gości jest restauracja, bar, wiata grillowa, plac zabaw dla dzieci, ogródek piwny oraz ogrodzony parking. Hotel Pałacowa w Narolu to również miejsce obsługi kamperów i przyczep kempingowych.

Restauracja Pałacowa w Narolu to lokal z wieloletnim doświadczeniem zarówno w organizacji imprez typu wesela, komunie, chrzciny, wieczory integracyjne jak również lokalna restauracja serwująca zarówno wyszukane dania kuchnie światowej jak i tradycyjne lokalne potrawy. W obu wypadkach do przygotowania wykorzystywane są świeże, lokalne produkty i sprawdzone tradycyjne receptury. Organizacja przyjęcia w restauracji Pałacowa w Narolu to gwarancja zadowolenia komfortu jak również atrakcyjnej ceny. Sala weselna w restauracji Pałacowa pomieścić może do dwustu dwudziestu osób. W restauracji Pałacowa organizowane są co roku wieczory sylwestrowe, andrzejki jak również imprezy karnawałowe.

Okolica hotelu i restauracji Pałacowa

Narol to jedno z ciekawszych miasteczek Roztocza Południowego lub Wschodniego. Nazywany jest Bramą Roztocza ze względu na swoje korzystne położenie. Można powiedzieć że to kończy się Roztocze Środkowe zaczyna Roztocze Południowe. Niedaleko stąd zarówno do jednego z najbardziej znanych miejsc na Roztoczu - Rezerwatu Szumy na Tanwi jak również uzdrowiskowej miejscowości Horyniec-Zdrój. Miasto Narol to lokalna stolica kultury. Liczne wydarzenia kulturalne organizowane w Narolu to między innymi koncerty muzyki klasycznej, jazzowej, wystawy, plenery jak również historyczne rekonstrukcję organizowane często w sąsiadującym z restauracją i hotelem pałacu Łosiów. Pałac Łosiów w Narolu to jedna z największych historycznych atrakcji okolicy. To pięknie odnowiony, barokowy pałac wzniesiony na rzucie podkowy, która była herbowym znakiem dynastii Łosiów. W skład kompleksu pałacowego wchodzi wiekowy park jak również urocza aleja kasztanowa która rozpoczyna się praktycznie w bramie wjazdowej hotelu i restauracji Pałacowa.

Background

Skontaktuj się z nami